خرید سرور اختصاصی

ویژه سپید سرور

سرور اختصاصی

انتخاب یک میزبانی مناسب با تنظیمات برتر برای یک وبسایت پربازدید، یک چالش ساده نیست. برای اطمینان از عملکرد بهتر وبسایت، نیازمندی‌های متعددی وجود دارد. از جمله آپتایم بالا در طول تمام ساعات روز، پاسخگویی در ساعات پرترافیک، بهینه‌سازی سئو، افزونه‌ها و نرم‌افزارهای مختلف، امنیت و موارد دیگر. بسته به نوع فعالیت و نیازهای خاص شما، ممکن است به نصب نرم‌افزارهای خاص بر روی سرور نیاز داشته باشید یا تنظیمات خاصی را انجام دهید. با خرید یک سرور اختصاصی از یک میزبانی با کیفیت، می توانید به بهترین عملکرد وبسایت خود دست یابید. در مقابل هاست اشتراکی که چندین وبسایت را همزمان میزبانی می‌کند، سرور اختصاصی تنها وبسایت شما را میزبانی می‌کند. این باعث می‌شود که تمام منابع سرور به طور کامل برای شما در دسترس باشد، از جمله پردازنده، حافظه RAM و هارد دیسک. همچنین، شما نیز تنها فردی هستید که از این منابع استفاده می‌کنید و هیچ کس دیگری در استفاده از آنها شریک نیست. این موضوع باعث می‌شود که سرعت و پایداری وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش یابد.

سرور اختصاصی ایران
ایران
سرور اختصاصی آلمان
آلمان
سرور اختصاصی آمریکا
آمریکا
سرور اختصاصی فرانسه
فرانسه

چرا سرور اختصاصی؟

زمانی که وب سایت شما بر روی یک هاست اشتراکی قرار گرفته باشد، در اصل به این معنی است که منابع سرور بین افراد مختلف تقسیم شده و اگر شخصی فعالیتی انجام دهد که این منابع درگیر شود، در اصل وب سایت شما هم دچار آسیب می‌شود. اگر وب سایتی دارید که ترافیک بسیار بالایی دارد و نیازمند یک سرور هستید که هیچکس جز شما به آن دسترسی و از امکانات و منابع آن استفاده نکند، سرور اختصاصی برای شماست!

005-antenna.png
منابع سخت افزاری اختصاصی

هیچکس به جز شما از منابع سرورتان استفاده نمی‌کند. بنابراین منابع و امکانات سرور تمام و کمال در اختیار شماست!

008-cctv.png
سرعت بسیار بالا

این سرور اختصاصی برای شماست و این موضوع به این معناست که تنها یک کاربر از آن استفاده می‌کند و آن شما هستید! بنابراین سرعت فوق‌العاده‌ای تجربه می‌کنید!

041-tablet.png
ترافیک نامحدود

اگر وب سایت شما ترافیک بسیار زیادی دارد، سرور اختصاصی به صورت نامحدود از هر میزان ترافیک پشتیبانی می‌کند!

032-controlpanel.png
امنیت بهبود یافته

امنیت سرورهای اختصاصی بسیار بالاتر از سرورهای اشتراکی است چرا که فعالیت‌ کاربران دیگر بر روی عملکرد وب سایت شما تاثیری ندارد!

سوالات مهم در مورد سرور اختصاصی

در پایین به برخی از مهم ترین سوالات شما در رابطه با سرور اختصاصی پاسخ داده ایم

 • چرا سرور اختصاصی ایران؟

  سرورهای اختصاصی داخلی ایران اجازه می‌دهند تا در صورت وقوع حملات، دسترسی به سایت شما را تنها برای کاربران داخلی محدود کنید و از اثرات حملات کاسته شود. همچنین، با توجه به هزینه ترافیک داخلی کمتر در ایران، این سرویس می‌تواند برای کاربران نهایی بسیار مقرون به صرفه باشد.

 • چرا سرور اختصاصی خارج؟

  سرورهای خارجی به شما امکاناتی مانند سخت‌افزار قدرتمند و بروز، تمهیدات امنیتی قوی‌تر و آپ‌تایم بالاتر را می‌دهند. همچنین، با مستقر شدن در مراکز داده بین‌المللی، این سرورها می‌توانند سرعت وبسایت شما را بهبود بخشند و به دسترسی به بازارهای جهانی کمک کنند.

 • دیتاسنتر سرورهای اختصاصی سپید سرور چیست؟

  سپید سرور از دیتاسنترهای هتزنر و ولتر استفاده می‌کند.

 • چرا سرور اختصاصی را از سپید سرور تهیه کنم؟

  با انتخاب سپید سرور می توانید با قیمت مناسب و تنوع در انتخاب مکان سرور، از مزایایی مانند استفاده از سخت‌افزارهای پیشرفته و به‌روز، امکانات مانیتورینگ 24 ساعته و حمایت فنی تخصصی برخوردار شوید. این عوامل به طور مستقیم به کسب و کار آنلاین شما کمک می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که سرویس شما به صورت پایدار عمل می‌کند.

 • چطور به سپید سرور اعتماد کنم؟

  سپید سرور بیش از 10 سال در زمینه خدمات هاستینگ و خدمات سرور فعالیت دارد و از متخصصین مجرب در این زمینه استفاده می کند. همچنین سپید سرور بیش از 10 هزار مشتری با فعالیت های مختلف و دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوزهای لازم است.